* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • VAIKO KAMBARYS KUPINAS SPALVŲ

  VAIKO KAMBARYS KUPINAS SPALVŲ

  Vaiką supančios spalvos gali jį raminanti ar skatinti veiklai. Todėl vaiko kambario sienų spalvos turi didelę reikšmę ir privalo būti suderintos su mažojo gyventojo emociniu jautrumu. Vaikų kambariams dažniausiai puikiai tinka gyvos, džiaugsmingos, veiklą skatinančios spalvos, tačiau būtina prisiminti, kad pernelyg intensyvios spalvos gali ir varginti.

  žiūrėti
  PARODYK MAN SAVO KAMBARĮ, PASAKYSIU, KAS ESI!

  PARODYK MAN SAVO KAMBARĮ, PASAKYSIU, KAS ESI!

  Pasirinkdami savo kambario sienų spalvą, dažniausiai stengiamės atrasti kompromisą tarp to, kas madinga, ir to, kas atitinka mūsų individualų skonį. Tačiau galiausiai nesąmoningai apsisprendžiame dėl spalvos, kuri puikiai atspindi mūsų prigimtį ir atitinka temperamentą. Kadangi spalvos atspindi ne tik nuotaiką, bet ir ... charakterį.

  žiūrėti
 • MIEGAMASIS – PASIRŪPINKITE SAVO SAPNŲ SPALVA

  MIEGAMASIS – PASIRŪPINKITE SAVO SAPNŲ SPALVA

  Idealus miegamasis? Dažniausiai jis asocijuojasi su ramybe, intymumu, poilsiu ir tyla. Sielos harmonija yra įmanoma tik su sąlyga, kad pasirūpinsime patalpos, kurioje norime ilsėtis, harmonija. Vienas svarbiausių įrengimo elementų, veikiančių mūsų savijautą, yra spalva, kuria nudažysime savo atsipalaidavimo srities sienas.

  žiūrėti
  APŠVIETIMO ĮTAKA SPALVOS IŠVAIZDAI

  APŠVIETIMO ĮTAKA SPALVOS IŠVAIZDAI

  Labai svarbus spalvos išvaizdos ir suvokimo veiksnys yra šiuolaikinės apšvietimo sąlygos.

  žiūrėti
 • KAIP SPALVA VEIKIA ERDVĘ

  KAIP SPALVA VEIKIA ERDVĘ

  Supančios Jus spalvos – tai kažkas daugiau nei gražios patalpos ir spalvingi baldai. Aplink mus esančios spalvos turi tiesioginės įtakos tam, kaip vertiname mus supančią erdvę. Profesionaliai suderintos spalvos gali optiškai padidinti paviršių, „nuleisti“ lubas, sutrumpinti ar pailginti patalpas ir pan.

  žiūrėti
  „SATINO ŚNIEŻKA“ (ŚNIEŻKA SATYNOWA ) – SPALVOS TURTINGUMAS

  „SATINO ŚNIEŻKA“ (ŚNIEŻKA SATYNOWA ) – SPALVOS TURTINGUMAS

  Dėl Lenkijos rinkoje milžiniškos dažų pasiūlos, kartais geriausios spalvos pasirinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Yra keli veiksniai, turintys įtakos tinkamos spalvos pasirikimui. Vertėtų susimąstyti, ką gi reiškia geriausia spalva?

  žiūrėti