* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

PARODYK MAN SAVO KAMBARĮ, PASAKYSIU, KAS ESI!

Pasirinkdami savo kambario sienų spalvą, dažniausiai stengiamės atrasti kompromisą tarp to, kas madinga, ir to, kas atitinka mūsų individualų skonį. Tačiau galiausiai nesąmoningai apsisprendžiame dėl spalvos, kuri puikiai atspindi mūsų prigimtį ir atitinka temperamentą. Kadangi spalvos atspindi ne tik nuotaiką, bet ir ... charakterį.

1. Ramybės, harmonijos ir stabilumo ieškotojas

Jei patalpoje, kurioje būnate dažniausiai, vyrauja smėlio ar rudi atspalviai, tikriausiai esate ramybės, harmonijos ir stabilumo ieškantis žmogus. Žmonės mėgstantys rudą spalvą, sugeba padėti kitiems, vertina šeimyninę šilumą ir ištvermę. Didžiausias jų privalumas yra sąžiningumas, jiems būdingas ir vidinis saugumo jausmas. O svarbiausia … niekada neapsimeta! Visai nekeista, juk smėlio ir ruda spalvos kilusios iš gamtos. Gamtoje sutiksime daugybę šių spalvų atspalvių – tai žemės, sausos žolės, smėlio ir medžio spalvos.

pomieszczenie beżowe

Tobulai jas atkuria „Gamtos spalvos“ (Barwy Natury) dažai. Jais išdažytos sienos sukuria raminančią ir atpalaiduojančią erdvę. Dažų „Nekaltas rytas“ (Niewinny Poranek) spalvos suderintos su „Rytine kava“ (Poranna Kawa) padės Jums sukurti jaukią namų atmosferą ir saugų prieglobstį. Tai ideali vieta poilsiui.

2. Kompanijos siela

Jei renkatės geltonos spalvos atspalvius, tai reiškia, kad esate bendraujanti, komunikabili, įžvalgi ir atvira asmenybė. Geltona yra šilumos spalva, kuri sužadina nuostabiausius vasaros prisiminimus, teikia džiaugsmo, skatina gyventi ir suteikia pasitikėjimo savimi. Sią spalvą dažnai pasirenka asmenys, kurie nemėgsta vienatvės. Geltona spalva puikiai tinka derybose, skatina darbingumą, gerina nuotaiką ir suteikia savivertės. Todėl jei trokštate sėkmės, bet Jums trūksta ištvermės, ar svajojate apie neįprastus pojūčius, bet jaučiate, kad Jums trūksta drąsos, pasirinkite būtent šią spalvą! Svelnūs, skirtingo sodrumo geltonos spalvos tonai leis sukurti šilumą skleidžiantį interjerą. Tačiau norint išvengti pernelyg stipraus geltonos spalvos poveikio, intensyviausią šios spalvos atspalvį, pvz., „Medaus saldumas“ (Miodowa Słodycz) iš „Satino Śnieżka“ (Śnieżka Satynowa) dažų paletės, tinka panaudoti vienoje pasirinktoje sienoje, o kitas nudažyti švelniu citrinos kremine spalva (pvz., tos pačios linijos dažų „Diskretiškas gestas“ (Dyskretny Gest) spalva).

3. Drąsus ir energingas

Žmonės, mėgstantys raudoną spalvą, iš principo pasižymi tokiomis savybėmis, kaip ekstravagantiškumas, drąsa, betarpiškumas. Jie yra ambicingi, energingi, dinamiški ir … dosnūs. Jie išsiskiria stipriu charakteriu ir yra linkę konkuruoti. Raudona – tai ugnies simbolis, gyva ir stimuliuojanti spalva. Sią spalvą renkasi asmenys, norintys būti pastebėti ir įvertinti, o gyvenime vadovaujasi pirmiausia jausmais. Raudoną spalvą turėtų rinktis ir mieguisti žmonės, neturintys kovingos valios, kuriems reikia teigiamos energijos užtaiso. Geras sumanymas yra sujungti sutonuotą kreminį atspalvį (pvz., „Śnieżka gamtos spalvos“ (Śnieżka Barwy Natury) dažų „Laukinė orchidėja“ (Dzika Orchidea) spalva) su ugninga raudona, pvz., tos pačios spalvų paletės „Aviečių daržas“ (Malinowy Ogród). Karštas flirtas rytinės kavos metu užtikrintas! Kas nenorėtų taip pradėti dieną?

4. Impulsyvus, mėgstantis rizikuoti

Žalia – impulsyvių žmonių spalva. Žmonės, mėgstantys jos atspalvius, dažnai veikia be konkretaus plano, nebijo rizikuoti. Jei mėgstate blankią žalią, tikriausiai esate kuklus, draugiškas ir išsiskiriate gera intuicija. Sviesią žalią pasirenka žmonės, linkę į pokyčius, pasiilgę nuotykių, nereikalaujantys papildomos motyvacijos. Tuos, kurie susitapatina su tamsiai žalia spalva, galima vadinti nuoširdžiais, nusiteikusiais padėti kitiems, pastabiais, suvokiančiais, kas vyksta aplink juos. Tokie asmenys nemėgsta staigmenų. Žalia – tai tikėjimo laime ir pergale spalva, teikia ramybės ir saugumo jausmą. Todėl ji rekomenduojama žmonėms, kurie gyvena nuolat skubėdami, ir kartu jaučia, kad atėjo laikas atrasti pusiausvyrą ir susikoncentruoti. Puikią atmosferą popietiniam poilsiui gali sukurti žalio alyvuogių atspalvio su šviesia kremine derinys. Sių spalvų derinys sukuria patalpoje ramybės ir pusiausvyros atmosferą.

Mūsų kambarys – dažnai mūsų vizitinė kortelė. Jis rodo, kas esame, kokios mūsų vertybės ir kuo vadovaujamės gyvenime. Pasirinkdami atitinkamą spalvą savo „karalystės“ sienoms, turėtume susimąstyti apie mėgstamiausios spalvos derinimą su spalva, kuri puikiai papildys visumą. Tai geros savijautos, pavykusio poilsio ir harmonijos su pasauliu jausmo garantija…