* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

„SATINO ŚNIEŻKA“ (ŚNIEŻKA SATYNOWA ) – SPALVOS TURTINGUMAS

Dėl Lenkijos rinkoje milžiniškos dažų pasiūlos, kartais geriausios spalvos pasirinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Yra keli veiksniai, turintys įtakos tinkamos spalvos pasirikimui. Vertėtų susimąstyti, ką gi reiškia geriausia spalva?

Nuomonės apie tai yra labai skirtingos. Vieni mano, kad geriausia reiškia „atitinkančią naujausias tendencijas“. Kiti sako, kad tai tokia spalva, kuri atspindi mūsų asmenybę. Esama ir tokių, kuriems geriausia spalva yra tinkanti interjerui. Iš tikrųjų gi – visi yra teisūs. Apsisprendžiant dėl interjero dažų, reikėtų atsižvelgti į visus šiuos tris aspektus. Jei spalvos bus suderintos tinkamai, sprendimo taiklumą patvirtins mūsų gera savijauta, vidinė harmonija, ramybė ir optimizmas.

Neseniai rinkoje atsirado visiškai naujoviški „Satino Śnieżka“ (Śnieżką Satynową) dažai. Patalpos išdažytos „Satino Śnieżka“ pasižymi išskirtine išvaizda ir nepakartojamu charakteriu. Satininė sienų apdaila suteikia subtilaus šviesos žaismo ir atskleidžia spalvų galią.

Namų SPA

Kiekvienam iš mūsų pasitaiko dienų, kai visas pasaulis atrodo nusiteikęs prieš mus. Ryte beveik iš po nosies išvažiuoja autobusas, dėl ko vėluojame į darbą ir užsitraukiame viršininko nemalonę. Auga pareigų ir neatliktų darbų krūvis, o mums palaipsniui ima sprogti galva. Kai po tokios sunkios dienos grįžtame namo, gaivios namų spalvos padės mums nusiraminti. Atitinkamai suderintos spalvos perkels mus mintyse į geriausią SPA saloną, primindamos atpalaiduojančią šios vietos aplinką. Svelnios pilkos, smėlio ir melsvos spalvų derinys puikiai tinka naujoviškoms šaltoms ir elegantiškoms patalpoms. Jei mums labiau patinka šiltesnė patalpos aplinka, puikus yra pilkos ir smėlio derinys. Tokioje patalpoje gerai atrodys ne tik metalas, bet ir medis. Tai asocijuojasi su gamta, žeme ar mišku ir stiprina raminantį spalvų poveikį. Taip pat ir melsva pasižymi raminamais bruožais – nuslopina emocijas ir užtikrina fizinį atsipalaidavimą ir akių poilsį. Tai itin svarbu asmenims, dirbantiems su kompiuteriu.

Apetitas apelsinams

Jei mus kankina lietingas, rudens ar žiemos klimatas, vidinę šilumą ir saulėtą spindesį užtikrins mums oranžinė spalva. Ir tai nepriklausomai nuo metų laiko! Tokios spalvos miegamasis vakare mus nuramins ir padės atgauti jėgas. Rytiniai saulės spinduliai sujungti su šia spalva išlaisvins stimuliuojančią energiją, kuri leis mums optimistiškai pradėti naują dieną. Prinokusio apelsino spalva – tai ideali spalva patalpai, kurioje verda draugiškas gyvenimas. Kadangi ji simbolizuoja jaunystę, gyvenimo skonį, apetitą gyvenimui, energiją ir veiklos jėgą.

wnętrza w kolorze pomarańczowym

Šia spalva tiktų, pavyzdžiui, svetainėje. Tačiau prisiminkime taisyklę „kas per daug, tas nesveika“, ir naudokime ją saikingai, geriausiai kartu su neutraliais atspalviais, kurie leis jai atitinkamai suspindėti. Oranžinė spalva puikiai atrodo ir žvakių šviesoje. Išėjus draugams, galime praleisti likusį vakarą su mylimu asmeniu, ar pasikviesti geriausias drauges atpalaiduojančiai moteriškų pasišnekučiavimų nakčiai prie taurės vyno ir žvakių.

Priešingybių harmonija

Šiuolaikinės patalpos turi atlikti daug skirtingų funkcijų – ne visi gali sau leisti specialios paskirties patalpų, pvz., minėtus svečių kambarius. Seimos nariai ne kartą būna viename kambaryje ir kiekvienas iš jų turi savo atskirą užsiėmimą. Tokiu atveju kambario įrengimo koncepcija turi išskirti konkrečius jo fragmentus. Tokias sritis padės mums atskirti, pavyzdžiui, intensyvi raudona suderinta su raminančia žydra spalva. Žydra darbo sritis suteikia ramybės ir padeda susikoncentruoti. Mažesni vaikai sėkmingai gali ruošti pamokas ir rengtis artėjančiam kontroliniam darbui, o vyresnis jaunimas gali pasirinkti tą kambario dalį, kaip intensyvaus pasirengimo sesijos egzaminams vietą. Suaugusieji gi galės pabaigti namuose prie kompiuterio nebaigtus tarnybinius darbus. Raudona sritis išlaisvina teigiamą energiją, tinka draugiškiems susitikimams ir šeimyninėms pramogoms. Puikiai pasitarnaus kaip šeimyninių žaidimų mini salonas. Lietingomis dienomis – tai bus puiki vieta pažaisti kortomis, šachmatais ir bendrai spręsti galvosūkius ir kryžiažodžius.

Stebuklinga kelionė į žydinčios vyšnios šalį

Iš „Satino Śnieżka“ pasiūlos ką nors sau tinkančio atras ir japonų kultūros mėgėjai. Susižavėjimą tolima šalimi pabrėžė švelni rožinė spalva, primenanti Japonijos simbolio Sakuros žiedų spalvą. Si rožinė spalva sujungta su žalia ir platinos atspalvio balta sukurs nepaprastai švelnią ir taurią aplinką. Sviesios ir raminančios sienų spalvos sudaro erdviškumo ir ramybės įspūdį. Žavesį japonų kaligrafija gali išreikšti dekoracijos – patalpos įrengimas baltai juodomis spalvomis. Tačiau tai ne vienintelė kelionė, į kurią galime pasileisti su spalvomis. Svajonių apie keliones suteikia ir egzotiškas Burgundo atspalvis. Jis kartu išreiškia dvasinį tobulėjimą ir norą atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo. Intensyvus vynuogių sulčių atspalvis suderintas su diskretišku pilku elegantiškumu sukuria nekasdieniško kabineto interjerą. Jei norime susikoncentruoti ir mums reikalingas kūrybiškumas, ši vieta gali mums puikiai tikti. Be to, galime tikėtis specialaus sienų spalvų ir išvaizdos pokyčio rezultato priklausomai nuo dienos laiko. Tai yra sprendimas tiems, kuriems nusibodo rutina ir kas vertina net mažiausius pakeitimus.

Būkite ramūs

Išskyrus vizualinį aspektą, „Satino Śnieżka“ pasižymi didesniu atsparumu drėgnam valymui, lyginant su lateksiniais dažais. „Satino Śnieżka“ dažų sluoksnis pagal gamintojo rekomendacijas yra 5 kartus atsparesnis drėgnam valymui už lateksinius dažus, klasifikuotus kaip atsparūs valymui pagal PN-C-81914. Dangos atsparumo drėgnam valymui tyrimai atlikti Tyrimų laboratorijos, akredituotos šioje srityje Lenkijos akreditavimo centro, Nr. AB 855. Sie aukštos kokybės dažai – tai naujoviškos technologijos „Teflon® surface protector“ ir aukščiausios kokybės dervų ir pigmentų derinys. „Teflon®“ yra registruotasis prekės ženklas, naudojamas „FFiL Śnieżka S.A.“ pagal „DuPont“ įmonės licenciją. Be to, iš didelės spalvų pasiūlos kiekvienas atras ką nors sau. Kolekcija susideda iš 42 spalvų, suskirstytų į šešias spalvų linijas: baltos, smėlio ir rudos, geltonos, raudonos, žalios spalvų atspalvius bei žydros su elegantiška pilkšva.

Interjero spalvos pakeitimas gali visiškai pakeisti būsto išvaizdą, suteikiant daug malonumo dėl kasdienio kontakto su spalvų pasauliu. Paruošti sprendimai, siūlomi www.sniezkasatynowa.pl, padės sukurti nepaprastus spalvų derinius. Prisiminkime, kad svarbiausia yra tai, kad mes patys gerai jaustumėmės tose patalpose, kuriose būname dažniausiai. Tobulai išdažytas kambarys yra tas, iš kurio tiesiog nesinori išeiti …