* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

MIEGAMASIS – PASIRŪPINKITE SAVO SAPNŲ SPALVA

Idealus miegamasis? Dažniausiai jis asocijuojasi su ramybe, intymumu, poilsiu ir tyla. Sielos harmonija yra įmanoma tik su sąlyga, kad pasirūpinsime patalpos, kurioje norime ilsėtis, harmonija. Vienas svarbiausių įrengimo elementų, veikiančių mūsų savijautą, yra spalva, kuria nudažysime savo atsipalaidavimo srities sienas.

Pasirinkdami spalvas miegamajam kambariui, turime suvokti, kad mūsų norimas pasiekti estetinis rezultatas turėtų būti neatsiejamas nuo sąmoningo spalvų parinkimo, įvertinant jų poveikį mūsų organizmui. Pavyzdžiui, pernelyg energinga oranžinė spalva trukdys užmigti, o steriliai balta patalpa tikrai nepagyvins intymių partnerių santykių. Taigi, prieš dažydami miegamojo sienas, gerai apsvarstykime savo spalvinius sprendimus ir suplanuokime proporcijas, kokiomis naudosime tam tikras spalvas. Tokiu būdu, miegamojo projektavimas taps mums nuotykiu, prilygstančiu tikram meno kūriniui!

kolory w sypialni

Pojūčius raminančios spalvos

Miegamojo erdvė pirmiausia turi sukurti poilsį ir atokvėpį užtikrinančią atmosferą. Būtent čia sugrįžtame po sunkios dienos ir atgauname jėgas. Tinkamai parinktos tokios patalpos spalvos turi būti „sielos balzamu“, maloniai raminančios pojūčius ir atpalaiduojančios. Siekiant tokio rezultato, reikėtų naudoti šviesių tonų spalvas, kurios leis sukurti draugišką, neutralią patalpą. Jų galima rasti, pvz., „Satino Śnieżka“ (Śnieżka Satynowa) dažų kolekcijoje, kurios suteikia sienoms subtilaus spindesio ir išraiškingumo. Apgaubdami kambarį švelnia „Romantiškas reisas“ spalva, praskaidrinsime ir padarysime jį lengvą ir spindintį. Si kreminė spalva suteiks patalpai šilumos ir draugiškumo. Sviesios, švelnios spalvos gerai derės su tamsesniais, mahonijos, vyšnios ar trešnių tonų baldais ir sodresnio persiko atspalvio kilimine danga.

Geras derinys

Asmenims, norintiems savo miegamąjį papildyti kiek stipresniais akcentais, geras sumanymas yra suderinti juos su šviesiomis spalvomis. Stiprios, energetinės spalvos, pvz., „Galinga raudona“, gali lengvai užvaldyti kambarį. Todėl turi tik papildyti švelnesnes spalvas. Raudona spalva puikiai tinka vakarais naudojamose patalpose – dirbtinė šviesa sukuria jaukią ir šiltą atmosferą. Stiprėjant spalvoms, stiprėja ir emocijos – labai sodrios raudonos spalvos tikrai sužadins jausmus miegamajame ir bendros naktys taps neužmirštamos. Raudona, kaip geismo spalva, stimuliuoja fiziologines organizmo reakcijas, kas gali suteikti miegamajame praleistoms akimirkoms žiupsnelio pikantiškumo. Tarp spalvų ir jų atspalvių galima atrasti tokių, kurie ne itin gerai tinka miegamajam. Tokia spalva yra pavyzdžiui balta, sukurianti šaltumo ir sterilumo jausmą. Dėl savo „švaros“ ji gali sukelti apatijos ir vienatvės jausmus. Įdomus sprendimas išdažyti miegamojo lubas balta spalva ar sujungti ją su šiltesnėmis spalvomis, pvz., geltona ar oranžine, kurioms balta spalva suteiks labiau tonuotos išvaizdos.

Emocijas stimuliuojančios spalvos

Spalvos miegamajame gali stimuliuoti emocijas ir sukurti jausmingą atmosferą, kuri pagyvins intymius kiekvienos poros santykius. Tokio poveikio spalva gali būti violetinė – paslaptinga, kilni ir jausminga, o kartu ir raminanti. Diskretišką, intymią atmosferą galima sukurti miegamajame naudojant, pvz., „Satino Śnieżka“ (Śnieżka Satynowa) dažų spalvą „Nakties karalienė“ (Królowa nocy),kurios šviesus ir spindintis atspalvis suteiks patalpai neįprastos, kiek romantiškos išvaizdos.

kolory do sypialni

Intravertiškiems žmonėms tokios dominuojančios kambario spalvos gali pasirodyti per stiprios. Todėl jas galima sušvelninti šviesiais, švelniais kontrastais. Miegamojo spalvos pritaikomos ir pagal būdą. Kokių spalvų apsuptyje jaučiamės geriausiai, yra labai individualu. Mūsų gera savijauta ir noras būti tokioje patalpoje reiškia, kad ji yra įrengta tinkamai. Jei dalijamės miegamuoju su antrąja puse, pasirinkdami tokios patalpos spalvas turime atsižvelgti į bendrus pomėgius. Žinių apie konkrečių spalvų poveikį derinimas su mūsų pojūčiais leis sukurti draugišką ir funkcionalią erdvę, kurioje galėsime atsipalaiduoti ir patirti nepakartojamų akimirkų...