* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Spalvų parinkimas

 • ŠVENTINIS NAMŲ DEKORAVIMAS

  ŠVENTINIS NAMŲ DEKORAVIMAS

  Švenčių stebuklas kasmet įkvėpia pagauti jį mūsų namuose. Iš naujo įsimylime mandarinus, cinamono kvapą, žvakių šviesą ir įvairius eglutės papuošimus. Artėjant šventėms vertėtų parinkti tinkamas dekoracijas ir joms tinkančias spalvinį foną.

  žiūrėti
  SĖKMĖS SPALVOS

  SĖKMĖS SPALVOS

  Patalpų spalvų parinkimas turi didelę įtaką jose būnančių žmonių emocijoms ir savijautai, o tinkamas spalvų derinimas gali tapti lemiamu mūsų profesinės sėkmės veiksniu.

  žiūrėti
 • KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ INTERJERO SPALVĄ?

  KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ INTERJERO SPALVĄ?

  Mūsų būsto spalvų parinkimas labai priklauso nuo to, kokią patalpą norime ja išdažyti. Taip yra todėl, kad jos skirtingai veikia psichiką, o konkretus atspalvis konkrečioje patalpoje turi įtakos mūsų jausmams, savijautai, ir net bendrai psichikos ir fizinei būsenai.

  žiūrėti
  SPALVŲ ŽAIDIMAI

  SPALVŲ ŽAIDIMAI

  Spalvomis galima žaisti, komponuojant iš jų skirtingus derinius ir taip kuriant įvairus interjerus. Išmanant konkrečių spalvų poveikį, galima taip sukomponuoti patalpos elementus, kad padėtų susikoncentruoti, nuramintų, skatintų darbingumui ar teiktų romantiškų minčių...

  žiūrėti
 • IDEALIOS SVETAINĖS SPALVOS

  IDEALIOS SVETAINĖS SPALVOS

  Svetainė – išskirtiniu būdu sudaro ir privačią, ir viešą erdvę. Ją naudoja visi šeimos nariai, ir tuo pačiu metu ji tarsi namų vizitinė kortelė, kurią norime parodyti draugams ir svečiams. Tai mūsų skonio, estetinio pasirinkimo ir gyvenimo būdo atvaizdas, bei erdvė, išsaugojanti atitinkamą funkcionalumo ir komforto lygmenį. Be to, svetainės spalvos turi patikti visai šeimai, o tai tam tikra prasme – kompromisas.

  žiūrėti
  ĮVAIRI VIRTUVĖS IR VONIOS KAMBARIO SIENŲ APDAILA

  ĮVAIRI VIRTUVĖS IR VONIOS KAMBARIO SIENŲ APDAILA

  Norite pakeisti šių patalpų išvaizdą, bet nežinote kokios tinka medžiagos? Pristatome mūsų pasiūlymus.

  žiūrėti