* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ĮVAIRI VIRTUVĖS IR VONIOS KAMBARIO SIENŲ APDAILA

Norite pakeisti šių patalpų išvaizdą, bet nežinote kokios tinka medžiagos? Pristatome mūsų pasiūlymus.

Virtuvė ir vonios kambarys – tai patalpos, kuriose būname dažniausiai. Tuo pat metu tai būtent joms labiausi gresia drėgmė ir nešvarumai. Mūsų naudojamos apdailos medžiagos turi būti ne tik estetinės, bet saugios ir atsparios plovimui bei drėgmei. Galėtų atrodyti, kad nedaug gaminių atitinka šias sąlygas. Tačiau yra net priešingai, tokių medžiagų yra pakankamai daug.

Keraminės plytelės

Tai tikriausiai populiariausias virtuvės ir vonios kambario apdailos būdas. Nieko keista, nes plytelės yra patikrinta ir atspari nešvarumams medžiaga. Net jeigu plytelės būtų užterštos spalvota kosmetikos priemone ar aptaškytos padažu – jas lengva išvalyti. Be to, nusėdantys garai neturi įtakos jų būklei ir savybėms. Galima žaisti plytelių formomis ir spalva – rinkoje yra daug keraminių, skirtingų formų ir spalvų plytelių rūšių.

farby do łazienki

Iš jų galime kurti mozaikas ir įdomias, patalpos charakterį pabrėžiančias kompozicijas.

Medienos ir medžio pluošto medžiagos

Atrodytų, kad virtuvėje ar vonios kambaryje, kuriuos veikia drėgmė, naudoti medį nėra geras sumanymas. Bet tai klaidingas teiginys – tinkamai apdorotas medis suteikia grožio dažnai šaltoms patalpoms ir užtikrina patvarumą daugeliui metų. Vonios kambaryje puikiai tinka egzotinė mediena. Ji pasižymi kietumu ir atsparumu drėgmei, bei gražiomis spalvomis. Atspariausios drėgmei rūšys: tikmedis, akmenmedis, kolapmedis, plienmedis.

Vonios kambariuose tapo populiarios vandeniui atsparios faneros plokštės su natūraliu drėgmei atspariu medžiu. Gali būti naudojamas natūralus medis, kaip panelės. Medis puikiai tiks ir virtuvėje! Si medžiaga gali būti naudojama sienų apdailai virš stalviršio. Naudotinos ir MDF plokštės, fanera, medžio pluošto ar laminuotos plokštės. Tačiau reikėtų prisiminti, kad būtina rinktis tik iš tų medžiagų, kurios apsaugotos nuo drėgmės.

Tapetai

Tai puikus sprendimas asmenims, kurie nori paįvairinti savo virtuvę ar vonios kambarį raštais ir faktūromis. Tapetai yra įdomus sprendimas, žinoma su sąlyga, kad pasirenkami tinkami. Virtuvėje ir vonios kambaryje tiks viniliniai ir stiklo pluošto tapetai. Vinilas užtikrina atsparumą vandeniui ir cheminėms priemonėms. Pasirinkimui turime plokščius, pūstus, lygius ir struktūrinius vinilinius tapetus. Svarbu, kad tokie tapetai gali būti naudojami net itin drėgnose vietose (pvz., dušo srityse).

Labai atsparūs vandeniui ir valikliams yra stiklo pluošto tapetai. Tačiau, sprendimą apie jų panaudojimą vertėtų kruopščiai apsvarstyti, nes stiklo pluošto tapetus sunku pašalinti. Norėdami pakeisti tokiais tapetais išklijuotą sieną galima ją… perdažyti!

Dažai

Dažai – nepaprastai praktiškas, lengvas ir pigus virtuvės ir vonios kambario sienų apdailos būdas. Tačiau srityse, kurias veikia drėgmė, paprasti emulsiniai dažai gali netikti, todėl privalome rinktis specialius, tam skirtus gaminius, pvz., „Śnieżka“ virtuvės ir vonios kambario dažai SILVER FORMULA. Sis gaminys išsiskiria atsparumu drėgmei ir valymui. Be to, dėl grynojo sidabro priedo šie dažai turi antibakterinį ir priešgrybelinį poveikį, todėl užtikrina gaivą ir švarą taip ilgai, kol jais išdažytos sienos. Dėl to patalpos, kuriose esame, bus ne tik estetiškos, bet ir saugios mūsų sveikatai.

farby do kuchni

Dažais gali būti dažomi mineraliniai, gipso, betono, akytojo betono paviršiai, gipso kartono plokštės. Be to, klientai gali rinktis iš daugybės paruoštų spalvų bei kurti savo spalvas „Śnieżka“ spalvinimo sistemoje, taip suteikdami patalpoms individualumo.