* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ŠVENTINIS NAMŲ DEKORAVIMAS

Švenčių stebuklas kasmet įkvėpia pagauti jį mūsų namuose. Iš naujo įsimylime mandarinus, cinamono kvapą, žvakių šviesą ir įvairius eglutės papuošimus. Artėjant šventėms vertėtų parinkti tinkamas dekoracijas ir joms tinkančias spalvinį foną.

Žiemos baltumo mėgėjai sėkmingai gali papuošti namus nėriniuotomis žvaigždėmis ar snaigėmis. Ramybės jausmą namams suteikianti balta spalva puikiai derinama su medžiu, pvz., kankorėžiais ar riešutais, kuriuos galima pakabinti ant siūlo ar išdėlioti ant lėkščių.

Jak zaaranżować dom na święta

Tradicijų mėgėjams puikiai tiks ant sienų raudonos ir aukso spalvos deriniai. Sių gyvybę įkvepiančių ir optimizmu alsuojančių spalvų stikliniai burbulai su puošnia viršūne madingai papuoš eglutę. O pagal spalvą priderinti saldainių popieriukai ir meduoliai moliniuose induose pradžiugins mažiausius šeimos narius.

Įkvėpiančio papuošimų naujoviškumo galime suteikti glamūriniais priedais. Įvairių formų blizgios aliuminio dekoracijos su violetiniais akmenukais puikiai paryškins pilkų ir violetinių tonų kambarių romantiškumą. O žmonės, gyvenantys pagal ekologines tendencijas ir kurių sienos yra žemės – žalios ir rudos – atspalvių, tikrai ką nors išsirinks iš rataninių ir lininių dekoracijų su nuostabiomis šventinėmis juostelėmis.