* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

SPALVŲ ŽAIDIMAI

Spalvomis galima žaisti, komponuojant iš jų skirtingus derinius ir taip kuriant įvairus interjerus. Išmanant konkrečių spalvų poveikį, galima taip sukomponuoti patalpos elementus, kad padėtų susikoncentruoti, nuramintų, skatintų darbingumui ar teiktų romantiškų minčių...

Tik nuo mūsų priklauso, kokius jausmus išreiškiame pasirinkdami spalvas!

Kambario spalvų pasirinkimas labai veikia mūsų savijautą. Laisvą žaidimą spalvomis, kuriame vienintelė kliūtis bus vaizduotės ribos, galima sužaisti pasinaudojant „Śnieżka Perfekt“ dažų spalvų turtingumu. Dažai parduodami su „Śnieżka“ spalvinimo sistema, kurioje yra daugiau nei 2000 spalvų. Tai leidžia sukurti išsvajotąjį interjerą, puikiai perteikiantį Jūsų snaudžiančias emocijas.

Dinamiška raudona

Raudona spalva akivaizdžiai traukia dėmesį, yra nepaprastai aistringa ir kupina gyvybingumo. Sukurtas su šia spalva interjeras bus palankus pramogoms ir skleis gyvenimo džiaugsmą.

Śnieżka System Kolorowania - farba z mieszalnika

Šią spalvą pasirinks tie žmonės, kuriems reikia papildomo energijos užtaiso ir stiprių emocijų. Raudona spalva – tai ir meilės spalva, skatinanti romantiškumą. Raudonai nudažytos sienos puikiai pabrėžia naujovišką interjerą, tačiau vertėtų prisiminti, kad tai labai stipri spalva, todėl reikėtų ją kiek sušvelninti šviesia palete, derinti su pilka ir papildyti, pvz., melsvomis arba oranžinėmis detalėmis, – pataria architektė Maja Wites.

Įkvėpianti oranžinė

Oranžinės spalvos energetine galia galima sėkmingai sustiprinti kelias kitas spalvas. Oranžinės spalvos optimizmas ir jaudulys tikrai persiduos tokioje aplinkoje esantiems žmonėms.

Śnieżka System Kolorowania -salon w kolorze pomarańczowym

Iš raudonos ir geltonos spalvų sukurta oranžinė suteikia patalpoms šilumos ir kūrybiškumo. Jos atspalviai, panaudoti interjere, paskatins darbingumą, sukels naujų idėjų ir išlaisvins mintis. Džiaugsminga oranžinė spalva sustiprins mūsų pasitikėjimą savimi ir suteiks teigiamų emocijų. Todėl ji bus aktyvumą skatinantis veiksnys. Interjeruose naudojama oranžinė iš „Śnieżka“ spalvinimo sistemos spalvų paletės, puikiai derės su pilka spalva kurdama draugišką aplinką.

Geltona – jaunystės spalva

Saulėta geltona spalva teikia teigiamų emocijų ir simbolizuoja jaunystę bei su ja tapatinama teigiamą galią ir gyvybingumą. Si šilta spalva atspindi žvalų nusiteikimą ir gyvenimo džiaugsmą.

Farba z mieszalnika Śnieżka Perfekt - pokój dzienny w kolorze żółtym

Geltona puikiai tiks ne tik jaunimo kambariams, bet jos savotiškas lengvumas primins nerūpestingus jaunystės metus. Kurdami būsto interjero dizainą galite puikiai panaudoti geltonų atspalvių įvairovę – tai optimizmo ir laimės spalva.

Atpalaiduojanti žalia

Žalia spalva yra artimiausia gamtai, ji tapatinama su atsipalaidavimu, ramybe ir sielos pusiausvyra. Patalpos, kuriose vyrauja žalia spalva, veikia tarsi balzamas sielai, atpalaiduoja ir ramina net labiausiai sukilusias emocijas.

Śnieżka Perfekt farba z mieszalnika - jadalnia w kolorze zielonym

Žalia spalva dažytos sienos sukuria kambaryje ar svetainėje tikrą švelnumo oazę, kurioje maloniai leisime laiką ir pasibaigus darbo dienai atgausime jėgas. Draugiški šios spalvos atspalviai, turimi „Śnieżka“ spalvinimo sistemoje, padės pasijusti savo namuose tarsi gamta kvepiančioje pievoje, o mūsų mintys prisipildys ramybės, pasitikėjimo savimi ir saugumo jausmais, – aiškina architektė Maja Wites.

Mėlyna – laisvės spalva

Mėlynoje spalvoje, kuri sukelia minčių apie neaprėpiamą atvirą dangų arba neribotą vandenyną, slypi laisvės pojūtis.

Śnieżka Perfekt - biuro w kolorze niebieskim

Sią spalvą noriai pasirenka harmonijos ieškantys žmonės, nes gilus mėlynumas ramina protą ir sustiprina koncentraciją. Si švari spalva praskaidrina mintis ir padeda mokytis, todėl gali būti naudojama kambariuose, kur dirbame ar mokomės. Mėlyna puikiai tinka išradingumui ir plečią akiratį. Sia spalva dažytos sienos gerai derės su natūralia pilka spalva.

Spalvos turi didelės galios – gali raminti ir stimuliuoti, subtiliai skatindamos net giliausias emocijas. Kiekviena spalva vis kitaip atskleidžia mūsų dažnai mišrius jausmus, atitinkamai juos pabrėžia arba nuslepia. Pasąmonėje galime rinktis tas spalvas, kurios geriau perteikia mūsų svajones, sielos būseną ar akimirkos nuotaiką. Kasdien mus supančias spalvas vertėtų rinktis taip, kad jos sukurtų draugišką aplinką.