* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

IDEALIOS SVETAINĖS SPALVOS

Svetainė – išskirtiniu būdu sudaro ir privačią, ir viešą erdvę. Ją naudoja visi šeimos nariai, ir tuo pačiu metu ji tarsi namų vizitinė kortelė, kurią norime parodyti draugams ir svečiams. Tai mūsų skonio, estetinio pasirinkimo ir gyvenimo būdo atvaizdas, bei erdvė, išsaugojanti atitinkamą funkcionalumo ir komforto lygmenį. Be to, svetainės spalvos turi patikti visai šeimai, o tai tam tikra prasme – kompromisas.

Planuodami svetainės koloristiką, pabandykime tapti savo namų svečiu. Ar norime, kad būtų įvertintas mūsų interjero elegantiškumas ir rafinuotumas, ar veikiau neoficiali, šilta ir svetinga atmosfera? Ar norime, kad mus vertintų, kaip modernius, išmanančius naujausias interjero mados ir dizaino tendencijas žmones, ar labiau kaip pasitikėjimą keliančius tradicijų šalininkus, prisirišusius prie universalių vertybių? Visos šios savybės gali būti perteiktos pasirenkant spalvas.

Kolory farby do salonu

Reprezentatyvi svetainė

Pilkos spalvos tonų įvairovė su stipriais violetinės ir raudonos spalvų akcentais suteikia kambariui drąsos ir charakterio. Pilkos spalvos gama jau kelerius metus atsiranda mūsų namuose, o jos satino spindesys kilniai išryškina baldų spalvas ir stiprių spalvų aksesuarus. Iššaukianti ir dėmesį traukianti raudona įgyja nepaprasto spindesio esant dirbtiniam, šiltam apšvietimui. Ji turi būti naudojama saikingai, kad įkvėptų ir skatintų, o ne erzintų. Violetinė spalva suteikia patalpoms nekasdienišką, rafinuotą atmosferą, puikiai dera su glamūriniu stiliumi.

Šeimos svetainė

Šiltos smėlio ir rudos spalvos padarys svetainę jaukią ir keliančią saugumo jausmą. Ruda – tai tradicijos, namų spalva, puikiai asocijuojasi su kavos ir šokolado spalvomis. Svetainėje suderintos ruda ir smėlio spalvos sukurs klasikinės ir elegantiškos kavinės aplinką, kuri maloniai nuteiks kasdien, ir per didesnius draugiškus susitikimus ar šventes.

Natūrali svetainė

Nepretenzinga žalia spalva daugeliui žmonių suteiks laisvės ir komforto pojūtį. Sviesios ir ryškios žalios spalvos atspalviai iš prigimties yra gaivūs ir jaunatviški – pagyvina protą ir įleidžia šviesos, ypač tais metų laikais, kai šviesos ir žalumos gamtoje akivaizdžiai trūksta. Pasteliniai žali atspalviai kambarį optiškai padidina ir veikia atpalaiduojamai.