* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

SUTEIKITE „ANTRĄJĮ GYVENIMĄ“ MEDINIAMS IR METALINIAMS DAIKTAMS

SUTEIKITE „ANTRĄJĮ GYVENIMĄ“ MEDINIAMS IR METALINIAMS DAIKTAMS
Ruduo – tvarkos metas. Be to, tai puikus laikas atnaujinti namų apyvokos daiktus. Nudažyti mėgstamą laistytuvą ar metalinį vazoną greitai džiūstančia „Śnieżka Multispray“ emale nesutrukdys net permainingi orai!

Drėgmė – didžiausias medinių ir metalinių daiktų priešas. Tokių daiktų nuo žalingo rudens ir žiemos darganos įtakos apsauga leis mums išvengti nemalonaus nusivylimo pavasarį. Deja, rudens lietūs sugeba veiksmingai atgrasyti nuo bet kokių lauko darbų. Kas blogiausia, netikėta dulksna gali nuplauti šviežius dažus ir sugadinti visą darbą. Veiksmingas ir nebrangus šios problemos sprendimas yra „Śnieżka“ greitai džiūstanti „Multispray“ emalė.

Patogu naudoti

Patogiai naudojama emalės tinka daugeliui paviršių: metalo, medienos, akmens, net betono. Nesvarbu, ar tai laistytuvas, ar lempos korpusas, kėdė ar sekatorius, „Śnieżka Multispray“ emale dažytas paviršius pasižymi aukštu atsparumu atmosferos veiksniams ir mechaniniams pažeidimams.

zelona konewka pomalowana sprayem

Labai greitai džiūsta (10 minučių),todėl dirbti su šiuo gaminiu lengva ir malonu. Galima pasirinkti iš 10 atspalvių, todėl nesunkiai rasite mažos architektūros ar namo fasado detalėms tinkamą spalvą, kuria bus nudažytas namų apyvokos daiktas.

Tinkamas paviršiaus paruošimas

Prieš pradedant dažyti, reikia patikrinti, ar paviršius yra sausas. Be to, jis turi būti nuvalytas nuo rūdžių, dulkių, riebalų ir kitų nešvarumų. Kad rezultatas būtų geresnis, senus gerai besilaikančius dažus nušlifuoti švitriniu popieriumi (paskui būtina vėl nuvalyti dulkes).

Prieš dažant greitai džiūstančia emale metalinius, korozijai neatsparius daiktus (pvz., laistytuvus, latakus),reikėtų panaudoti „Multispray“ serijos pagrindo laką. Si priemonė išlygins paviršių, padidins naujų dažų sukibimą ir užtikrins papildomą antikorozinę apsaugą. Lakas naudojamas taip pat kaip greitai džiūstanti emalė. Padengus paviršių grunto sluoksniu, atitinkamą emalę galima naudoti praėjus maždaug 2 valandoms.

Greitas ir sklandus dažymas

Prieš naudojant greitai džiūstančią emalę, stipriai sukratyti pakuotę, kol pasigirs būdingas rutuliukų garsas, tada dar kratyti apie 3 minutes. Dažus rekomenduojama purkšti keliais plonais sluoksniais 25–30 cm atstumu. Prieš pradedanti dažyti, atlikti bandomąjį dažymą.

Džiūvimo laikas – apie 10 minučių, tačiau jis priklauso nuo oro temperatūros ir drėgmės. Nepalankiomis sąlygomis džiuvimo laikas kiek pailgėja. Nudažytas paviršius įgyja visišką antikorozinę apsaugą praėjus 24 valandoms.

Greitai džiūstanti „Multispray“ emalė suteiks naudojamiems daiktams „antrąjį gyvenimą“. Nuo kenksmingo drėgmės poveikio apsaugoti daiktai ilgiau tarnaus. Mūsų namų aplinką puošiančios intensyvios ir patvarios spalvos išsklaidys rudens ir žiemos monotoniją. Nukritus lapams, o visam pasauliui pasidengus baltu sniegu, spalvota palangė ar turėklai ir toliau mus džiugins savo išvaizda.