* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ĮPRASTINIO DAŽYMO ĮRANKIAI

ĮPRASTINIO DAŽYMO ĮRANKIAI

Prireiks konkrečių įrankių

 • teptukai: radiatorių plokščias siauras ir platus lenktas,
 • dažymo polietileninė plėvelė,
 • siaura ir plati juosta iš popieriaus,
 • siauras ir platus glaistiklis,
 • trikampis gremžtukas, gremžtukas su vieta voleliui
 • plastikinis kibiras,
 • voleliui pritaikytas indas arba grotelės,
 • didelis ir platus, mažas ir siauras volelis (voleliai),
 • didelis ir mažas, paprastas ir kryžminis atsuktuvas,
 • maišiklis dažams išmaišyti,
 • rankena ir tinklelis arba švitrinis popierius ar švitrinė kempinė glaistytam paviršiui šlifuoti,
 • silikono pistoletas,
 • gręžtuvas glaistui išmaišyti,
 • dažymo kopėčios.

KAM PRIREIKS SIŲ ĮRANKIŲ?


Mažas teptukas – skirtas sunkiai pasiekiamoms vietoms, sritims prie langų, durų staktoms ir pan. dažyti.

Didelis teptukas – skirtas kampams ir didesniems paviršiams dažyti.

Radiatorių lenktas teptukas – skirtas sritims už radiatorių ar radiatoriams dažyti.

Dažymo polietileninė plėvelė – skirta grindims, baldams uždengti, kad būtų apsaugoti nuo užteršimo dažais, plėvelė nėra brangi, o sutaupo itin daug laiko tvarkant.

Siaura ir plati popierinė juosta – klijuojama prie grindjuosčių ir langų bei durų rėmų, elektros lizdų, jungiklių, lempų ir visų elementų, kuriuos dažant galima netyčia ištepti dažais; ji naudojama ir dažant įvairiomis spalvomis sienas (lubas),norint atskirti vieną spalvą nuo kitos.

Siauras ir platus glaistiklis – skirti sienų defektams ir įtrūkimams išlyginti; siauras metalinis glaistiklis gali būti naudojamas silpnai besilaikantiems dažų sluoksniams šalinti nuo sienos ir tvarkymo metu pridžiuvusiems dažams nugremžti.

Trikampis gremžtukas su vieta voleliui – naudojamas silpnai besilaikantiems dažų sluoksniams šalinti nuo sienos ir dažų likučiams šalinti nuo grindų, palangių ir kitų vietų, tam galima panaudoti ir siaurą mentelę.

Plastikinis kibiras, gali būti nuo ankstesnių dažų – prireiks ruošiant glaistą arba gipsą sienų defektams ir įtrūkimams užglaistyti arba ruošiant vandens ir valymo priemonių mišinį sienoms nuplauti.

Indas – skirtas tolygiai padengti volelį dažais, jį labai patogu ir praktiška naudoti, geriau už ant kibiro uždedamas groteles, nes ne kiekvienam kibirui gali tikti grotelės ir volelis.

Volelis – juo greitai, lengvai ir tolygiai galima išdažyti didelius sienų plotus.

Atsuktuvai – jų gali prireikti atsukant (prisukant) elektros lizdus (jungiklius).

Dažų maišiklis – prieš naudojimą visus dažus būtina kruopščiai išmaišyti plokščiu mediniu maišikliu, tai galima padaryti tiksliai ir neišsitepti.

Silikono pistoletas – perdažant patalpas visus labai neestetiškus įskylimus prie grindjuosčių ar durų rėmų galima užtaisyti akrilo mase SILAKRYL.

Abrazyvinis švitrinis tinklelis, švitrinis popierius, rankena švitriniam tinkleliui ar švitrinė kempinė – dažant labai dažnai reikia užglaistyti sienų defektus ar įtrūkimus, ant sienos užteptą ir išdžiūvusi glaistą reikia išlyginti (nušlifuoti) švitriniu tinkleliu, popieriumi ar švitrine kempine.

Silikono pistoletas – dažant juo galima sutvarkyti neestetiškus įskylimus prie grindjuosčių ar durų rėmų naudojant akrilo masę „SilAcryl“. Ji parduodama tūbelėse, iš kurių dozuojama būtent silikono pistoletu.

Gręžtuvas glaistui išmaišyti – prieš naudojant birų glaisto mišinį defektams užglaistyti ir sienoms išlyginti reikia kruopščiai išmaišyti su vandeniu, lengviausiai ir tiksliausiai galima tai padaryti elektriniu gręžtuvu, skirtu glaistui maišyti.

Dažymo kopėčios – aliuminio (lengvos, bet brangesnės) arba metalinės (sunkesnės, nors pigesnės),tai nemažos išlaidos, bet iš esmės kiekviename namų ūkyje tarnaus ilgus metus atliekant įvairius darbus.