* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

JŪSŲ GALIMYBĖ

2005 m. kovo mėnesį Dažų ir lakų gamykla „Śnieżka SA“ įkūrė „Śnieżka“ fondą „Jūsų galimybė“. Bendrovė „Śnieżka“ bendradarbiaudama su juo vykdo bendrus Lenkijos ir vietinius projektus, rodančius bendrovės socialinę atsakomybę. Jau aštuoni mėnesiai nuo įkūrimo veikla viešosios naudos srityje leido fondui gauti viešai naudingos bendrovės statusą. Fondo veiklą prižiūri Nacionalinio švietimo ministras.

Per visą fondo veiklos laikotarpį įgyvendinami projektai, skirti sergantiems, likimo nuskriaustiems, našlaičiams, reikalaujantiems paramos ugdyti savo gabumus vaikams. Tikriausiai nebus perdėta sakant, kad fondo projektus kūrė ir kuria pats gyvenimas. Svarbiausias fondo veiklos principas yra būti ten, kur reikalinga pagalba, būti su tais, kurie jos laukia. Likimo nuskriaustųjų žmonių gyvenimo galimybių išliginimo idėja reiškia pranešimą visiems fondo veiksmams ir projektams.

Pagrindinis bendrovės „Śnieżka“ fondo „Jūsų galimybė“ tikslas yra švietimas, mokymas ir ugdymas, ypač pagalba vaikams ir jaunimui, jų visapusiško vystymosi skatinimas per socialinio švietimo, kultūros, sporto veiklą, taip pat sveikatos apsauga bei veikla, susijusi su lėtinėmis ligomis sergančiais ir neįgaliais žmonėmis. Siandien, praėjus septyneriems fondo veiklos metams, jo veikla stipriai įsitraukė į vietinį pagalbos teikimo labiausiai jos reikalaujantiems judėjimą. Valdybos, steigėjo ir rėmėjų pastangų bei gerumo dėka pavyko padėti daugeliui reikalaujantiems pagalbos, įskaitant fizinius asmenis, mokyklas, vaikų darželius, sporto klubus, labdaros centrus, įstaigas ir organizacijas.

Fundacja Twoja Szansa

Ypatingas fondo projektas yra stipendijų programa, kurios tikslas skatinti ambicingus ir itin gabius, išsiskiriančius mokinius ir studentus, bei suteikti jiems galimybę platesniam švietimui ir intelektualiam tobulėjimui. Visų pirma programa skirta tiems moksleiviams ir studentams, kurių finansinė padėtis neleidžia tęsti mokslų vidurinėje mokykloje ar universitete.

Atkreiptinas dėmesys, kad Valdybos ir fondo tarybos nariai už savo darbą atlyginimo negauna. Visos Fondui skirtos rėmėjų piniginės lėšos, panaudojamas statutinei organizacijos veiklai. Visos administracinės išlaidos finansuojamos iš steigėjo „FFiL Śnieżka SA“ paaukotų lėšų. Daugiau informacijos apie fondo veiklą rasite interneto svetainėje http://www.twojaszansa.sniezka.pl/