* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ĮDARBINIMO PROCESAS

Esame Lenkijos dažų ir lakų rinkos lyderis. Bendraudami labiausiai vertiname lojalumą, sąžiningumą ir partnerystę. Panašiomis taisyklėmis vadovaujamės ir santykiuose su mūsų darbuotojais, kuriems siūlome patrauklias įdarbinimo sąlygas ir dideles profesinio tobulėjimo galimybes. Vertiname kūrybingumą ir komandinį darbą. Savo veikloje siekiame besąlygiškai laikytis etikos normų.

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrius planuoja ir koordinuoja įdarbinimą bei valdo visos bendrovės darbuotojų profesinio tobulėjimo procesą. Savo darbuotojams siūlome daug vidaus ir išorės mokymų, užsienio kalbų kursų, be to, finansuojame podiplomines studijas. Tikime, kad žmogus greičiausiai ir efektyviausiai išmoksta dirbti imdamasis naujų iššūkių. Todėl bendrovėje „Śnieżka“ didelį dėmesį skiriame darbuotojų tobulėjimui, suteikdami jiems daug laisvės savarankiškai priimti sprendimus ir dalyvauti įvairiuose projektuose, per kuriuos galima dalintis patirtimi.

Prisijunkite prie mūsų komandos!