* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

KOKYBĖ IR SERTIFIKATAI

Bendrovė „FFiL Śnieżka SA“ pasiekė dabartinę padėtį rinkoje tik glaudžiai bendradarbiaudama su gavėjais, pasitikinčiais jos gaminamos produkcijos aukšta kokybe.

Siekdama pritaikyti visą gamybinį ciklą tarptautiniams standartams, bendrovė jau 1997 m. spalį pradėjo diegti Kokybės valdymo sistemą pagal ISO 9001. 1999 m. gautas sertifikatas patvirtino visas bendrovės „Śnieżka“ vykdomas procedūras, kurios turėjo užtikrinti patikimą gaminamų produktų kokybę.

2011 m. aukščiausi bendrovės vadovai priėmė sprendimą nustatyti ir įdiegti Aplinkos apsaugos valdymo sistemą pagal ISO 14001. 2012 m. gegužę abi sistemos buvo integruotos ir sertifikuotos. Integruota sistema apima dažų, lakų, dekoratyvinių sistemų, tinkų, pastatų šiltinimo sistemų, glaistų, medienos apsaugos ir dekoravimo priemonių, klijų, impregnantų, miltelinių dažų ir lakų, antikorozinės apsaugos sistemų ir apsaugos nuo užteršimo projektavimą, gamybą ir pardavimą. Įgyvendinant Integruotas valdymo sistemas, siekiama sutvirtinti pagrindinę gaminamos produkcijos kokybės ir skiriamo dėmesio aplinkosaugai padėtį:

„Privaloma mūsų bendrovės tvarios plėtros sąlyga yra užtikrinti klientams aukščiausios kokybės gaminius, atsižvelgiant į besikeičiančias rinkos sąlygas ir vartotojų pageidavimus bei dėmesį aplinkai. Bendrovė „FFiL Śnieżka SA“ ir jai priklausantys prekių ženklai visada turi būti tapatinami su aukščiausia kokybe visose savo veiklos srityse, kad klientai galėtų neabejodami ir džiaugdamiesi naudoti mūsų gaminius. Be to, gamykla užtikrina, kad jos ekologiniu ženklu pažymėti gaminiai visiškai atitinka Europos Sąjungos ekologinio žymėjimo kriterijus. Vykdydami šią politiką, siekiame sutvirtinti pagrindinę gaminamos produkcijos kokybės ir taršos prevencijos padėtį.“